Archives

 • 04
  sie

  Projekt koncepcyjny

  To 2-3 propozycje zagospodarowania wnętrza w formie rzutów wraz z ustawieniami ścian. Jest to doskonała oferta dla osób, które planują zmiany lub zastanawiają się jak zaaranżować mieszkanie w stanie deweloperskim, a potrzebują tylko wskazówek co do koncepcji funkcjonalnej i przestrzennej lokalu. Projekt w całości jest możliwy do wykonania przez Internet, np. :w oparciu o przygotowany przez dewelopera rzut mieszkania. […]

  Czytaj więcej
 • 03
  sie

  Projekt wykonawczy

  Podczas prac nad wizualizacjami poglądowymi proponowane są konkretne rozwiązania oraz dobór materiałów. W trakcie tego etapu przedmiotem prac jest ustalenie preferencji estetycznych i funkcjonalnych Inwestora, a także przekazywane są rysunki w postaci rzutów i wizualizacje przedstawiające aranżacje wybranych pomieszczeń. Projekt wykonawczy obejmuje m.in. koncepcję przestrzenną całego lokalu wraz z układem ścian i podziałem funkcjonalnym pomieszczeń, a także aranżację meblarską.

  Czytaj więcej
 • 02
  sie

  Projekt z nadzorem

  To projekt, który uwzględnia dodatkowo koordynację prac wykonawczych, m.in. pilnowanie zgodności realizacji z projektem i poziomu jego realizacji. Na bieżąco rozwiązywane są zaistniałe problemy, pojawiające się na etapie prac wykonawczych. Jest to propozycja dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu maksymalnie angażować się w proces wykańczania wymarzonego wnętrza.

  Czytaj więcej